Par mums

Izaudzēts videi draudzīgā fermā – Ulbrokā.

SIA „Ulbroka” dibināta un veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū kopš 1992.gada.

Cūku ferma atrodas Stopiņu novadā, kurā atrodas teju 17 000 cūku un mēnesī tiek saražots līdz 170 tonnu svaigas gaļas.

Mūsu mērķis ir savu profesionālo darbību organizēt harmoniskā līdzpastāvēšanā starp audzētāju un patērētāju, kā arī attīstīt videi draudzīgu saimniekošanu.

SIA „Ulbroka” cūkkopības nozares pamatā ir –

  • cūku ganāmpulka izkopšana un pavairošana,
  • vaislas cūciņu un kuiļu realizācija citām saimniecībām,
  • kuiļu BIO produkta ieguve un realizācija,
  • sivēnu ieguve nobarošanai,
  • sivēnu realizācija pircējiem
  • cūku nobarošana gaļai.

Saimniecībā Ulbroka cūkas audzē kopš 1973. gada. Balstoties uz ilggadīgām tradīcijām, pieredzi, kā arī aktīvu Eiropas līdzekļu apgūšanu mēs varam piedāvāt svaigu un kvalitatīvu Stopiņos audzētu cūkgaļu.

Mēs rūpējamies par katru ražošanas posmu no lauka līdz letei. Pašu audzētā labība Ropažu novadā nonāk saimniecības kaltē, kurā tiek pagatavota garda lopbarība rukšiem.

Kopš 2000. gada veiksmīgi īstenoti vairāki Eiropas Savienības projekti, kuros tiek veikti fermas rekonstrukcijas pasākumi uzlabojot labturības apstākļus, lai audzēt rukšus pēc augstākajiem labturības standartiem. Šobrīd uzņēmums pilnībā atbilst dzīvnieku labturības prasībām un veiksmīgi darbojas Eiropas Savienības cūku audzētāju vidē.

Saimniecībā ir Pārtikas un veterinārā dienesta atzīta kautuve no kuras ar uzņēmuma specializēto transportu svaigā cūkgaļa tiek nogādāta patērētājam.

Mēs lepojamies ar mums piešķirto kvalitātes zīmi – “Zaļā karotīte”, kas apliecina kvalitāti un vietējo izcelsmi.

2011. gadā Pasaules Dabas fonda apbalvojums “Gada lauksaimnieks Baltijas Jūras reģionā” apliecina mūsu vēlmi saimniekot videi draudzīgi.

Lielākais gandarījums mūsu darbam ir pircēja atzinība!

Galerija